Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi járműtechnikai, gépipari vállalat, melynek budapesti központja számára keresünk stratégiai fontosságú szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Functional Safety)

Feladatok

  • Fejlesztési folyamatok meghatározása a vonatkozó iparági szabványok és előírások figyelembevételével
  • Futó fejlesztési projektek folyamat- és funkcionális biztonsági szabványok alapján történő ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Funkcionális biztonsági követelmények elemzése, megvalósíthatóságuk és rendszerbe illeszthetőségének vizsgálata
  • Technikai review-kban való aktív részvétel, dokumentált hibák kiértékelése, javítása
  • Ügyfelekkel és társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • Biztonságkritikus fejlesztések támogatása
  • Tréninganyagok és tréningek tervezése, oktatása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (preferált informatikus-, villamos-, mechatronikai mérnök)
  • Néhány éves minőségügyi területen szerzett gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Functional Safety), Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártási és Projekt Quality Engineer) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK (Kecskemét)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)