Megbízónk nemzetközi hátterű termelő vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vállalat minőségügyi követelményeinek biztosítása a gyártási folyamatok mentén
  • A gyártási folyamatok minőségügyi dokumentációinak elkészítése
  • Belső auditok lefolytatása
  • Beszállítói minőségügyi folyamatok koordinálása, a beérkezett alapanyagok vizsgálatának meghatározása
  • Beszállítók kiválasztása, értékelése
  • Új termék bevezetési folyamatok koordinálása, PPAP dokumentáció készítése, mintagyártás felügyelete
  • Vevői auditokon történő részvétel
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok készítése
  • A minőségügyi célok megvalósulásának nyomon követése
  • A vevői elégedettség mérése, riportok készítése a management felé
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú vagy technikusi végzettség
  • Termelő környezetben szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok IATF és minőségügyi technikák (8D, PPAP, CP, FMEA, SPC, stb.) ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office, Integrált vállalatirányítási rendszer alkalmazása
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Előnyt jelent

  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Kiegyensúlyozott nemzetközi hátterű vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (100% bejárási támogatás, cafeteria)
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Barátságos légkör

A munkavégzés helye

Bicske

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Bicske

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00269@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Észak-Alföld)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
QA RENDSZERMÉRNÖK (Székesfehérvár térsége)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)