Megbízónk anyavállalata az egyik legnagyobb globális autóipari beszállító. Magyarországi gyára fém részegységeket, komponenseket szállít a vezető európai autógyáraknak. A vállalat teljesítménye, árbevétele évről-évre növekszik és meghaladja az évi 100 Mrd HUF értéket. A gyártás hatékonyságának növelésével párhuzamosan kiemelt célkitűzés a termékek minőségének magas szinten tartása és vevői elvárások kifogástalan teljesítése. Megbízónk a vállalati minőségpolitika megvalósítása és a minőségi célkitűzések következetes teljesítése érdekében fejleszti minőségbiztosítási szervezetét. Számára a Minőségbiztosítási szervezet élére magas szaktudású, elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager

Feladatok

  • Szakmailag irányítja és vezeti a minőségirányítási szervezetet, az alábbi fő funkciókra kiterjedően: minőségpolitika, minőségirányítási rendszer, beszállítói minőségbiztosítás, gyártási- és folyamat minőségbiztosítás, vevői minőségbiztosítás, reklamációkezelés, méréstechnika/ mérőlabor, elemzések, minőségfejlesztés
  • A felső vezetés tagjaként aktív kezdeményezője a vállalat minőségpolitikájának, gondoskodik a minőségpolitikában megfogalmazott követelmények és célok teljesítéséről.
  • A vállalat minőségbiztosítási szervezetének irányítása, a minőségbiztosítási célkitűzések és az ellenőrzési és gyártási előírások figyelembevételével
  • Minőségügyi rendszer feltételek ( IATF 16949) biztosítása, megfelelő alkalmazása és betartása
  • Hatékony minőségirányítási rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése, a munkatársak minőségtudatosságának javítása, minőségbiztosítási ismereteinek és készségeinek fejlesztése
  • A minőségbiztosítási módszerek és az alkalmazott minőségtechnikák fejlesztése
  • Külső-, belső és vevői auditok lebonyolítása
  • Külső és belső minőségi eredmények nyomon követése
  • Vevői elégedettség kulcsmutatóinak követése, értékelése, javítása
  • A minőségköltségek elemzése, a fajlagos minőségköltségek csökkentése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú felsőfokú végzettség (előnyt jelent: minőségbiztosítási szakirány vagy másoddiploma)
  • Autóipari gyártásban, minőségbiztosítási területen szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • IATF 16949 szabvány ismerete

  • Versenyképes vezetői jövedelem, teljesítmény prémium, cégautó
  • Szakmai és vezetői fejlődés lehetősége
  • Magas szintű szakmai kultúra multinacionális környezetben
  • A fejlődési stratégiára épülő élenjáró szakmai kihívások

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00201@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl, Fejér megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (Gyártósori ellenőrzés) (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS – műszakos munkarend (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Közép-Dunántúl)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)