Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS)

Feladatok

  • Forgácsolási területen valamint beérkező áru ellenőrzési területen minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Egyszerűbb geometriai mérések elvégzése egyszerű manuális eszközökkel
  • Bonyolultabb mérések elvégzése speciális mérőeszközökkel (3D mérőgép, projektor, kontúroszkóp, rugómérővel, réteg vastagságmérő, felületi érdességmérő)
  • Nem megfelelő anyagok zárolása és minőségi jelentés készítése a hibákról
  • SAP-ban mérési eredmények rögzítése, dokumentációk feltöltése

Elvárások

  • 2 vagy 3 műszak vállalása
  • Szakmai tapasztalat rendelkezők vagy akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú fémipari végzettség (esztergályos, marós, CNC-s, géplakatos stb)
  • Alap mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikrométer)
  • Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezető tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

  • Munkába járási költség hozzájárulás (közlekedési bérlet vagy üzemanyag költség)
  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • 20 %-os havi bónusz, jelenléti prémium, 13. havi fizetés
  • 30.000 Ft-os havi cafeteria
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS), Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (Közép-Dunántúl)
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK / QUALITY SYSTEM ENGINEER (Fejér megye)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bicske környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK – HEGESZTÉSI TAPASZTALATTAL (Fejér megye)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Funkcionális és környezetközpontú validációk, angol nyelvtudás) (Közép-Dunántúl)