Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS)

Feladatok

  • Forgácsolási területen valamint beérkező áru ellenőrzési területen minőség ellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Egyszerűbb geometriai mérések elvégzése egyszerű manuális eszközökkel
  • Bonyolultabb mérések elvégzése speciális mérőeszközökkel (3D mérőgép, projektor, kontúroszkóp, rugómérővel, réteg vastagságmérő, felületi érdességmérő)
  • Nem megfelelő anyagok zárolása és minőségi jelentés készítése a hibákról
  • SAP-ban mérési eredmények rögzítése, dokumentációk feltöltése

Elvárások

  • 2 vagy 3 műszak vállalása
  • Szakmai tapasztalat rendelkezők vagy akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú fémipari végzettség (esztergályos, marós, CNC-s, géplakatos stb)
  • Alap mérőeszközök ismerete (tolómérő, mikrométer)
  • Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezető tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

  • Munkába járási költség hozzájárulás (közlekedési bérlet vagy üzemanyag költség)
  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • 20 %-os havi bónusz, jelenléti prémium, 13. havi fizetés
  • 30.000 Ft-os havi cafeteria
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS), Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Észak-Alföld)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bicske)
QA RENDSZERMÉRNÖK (Székesfehérvár térsége)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)