Veszprém megyei neves elektronikai dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS – műszakos munkarend (Ingyenes szálláslehetőséggel)

Feladatok

  • A gyártott termék minőségügyi tulajdonságainak ellenőrzése
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések elvégzése
  • Rendszeres szakító vizsgálatok, méret, zsír/ gél mennyiség, súlymérések, röntgen vizsgálatok elvégzése
  • Műszakkezdéskor/ termékváltáskor gyártási folyamat indítása
  • Sorozatminták kezelése és utasítás szerinti ellenőrzése
  • Intézkedés termelési eltérés esetén
  • Heti termékauditok indítása az előírásoknak megfelelően
  • Nem megfelelő alkatrészek visszaszállításának kezdeményezése/ kezelése
  • Az ellenőrzési eredmények, adatok dokumentálása

Elvárások

  • Érettségi/középfokú végzettség
  • Preferált a gyártósori ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • Minimum 1 éves gyakorlat operátori munkakörben
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális elektronikai gyártókörnyezet
  • Korszerű, tiszta munkakörülmények
  • Szálláslehetőség vidéki munkatársaknak
  • Munkába járási költségtámogatás (tömegközlekedési bérlet 100%-a közigazgatási határon kívül, üzemanyag költségtérítés, helyijárat bérlettámogatás)
  • Műszakhoz igazodó vállalati buszjárat biztosítása a környező településekre
  • Egyéb juttatások (étkezési támogatás meleg/hidegétel, cafeteria)
  • Havi prémium, karrierbónusz (az alapbér 5-10-15%-a 6 hónap után)
  • 13. havi fizetés
  • A helyi sportlehetőségek támogatása

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS – műszakos munkarend (Ingyenes szálláslehetőséggel), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
További ajánlataink
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl, Fejér megye)
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager (Fejér megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (WARRANTY SUPERVISOR) (Komárom-Esztergom megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (Gyáregység, autóipar) (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (Gyártósori ellenőrzés) (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Közép-Dunántúl)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)