Megbízó partnerünk nagy tradíciókkal rendelkező, piacvezető globális vállalat-csoport, amely a mobil életforma komfortosságát és utazási kényelmet biztosító technikai megoldások fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Saját fejlesztésű, innovatív termékei szabadidős létesítményekbe, lakókocsikba, vízi járművekbe, haszonjárművek vezetőfülkéibe kerülnek beépítésre az alábbi funkcionális rendeltetéssel: hűtés, fűtés, szellőzés, árnyékolás, klimatizálás, világítás. A növekvő piaci igények kielégítése mellett kiemelt cél a termékek elismerten magas minőségének és megbízhatóságának megőrzése és fejlesztése, melyhez kapcsolódóan dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Új autóipari termékvonal)

Feladatok

  • Gyártási minőségbiztosítás: A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak koordinálása és folyamatos felügyelete, a minőségbiztosítási rendszer fejlesztése
  • Projekt minőségbiztosítás: Minőség releváns projektek (minőségtervezés, minőségfejlesztés,) indítása, koordinálása és utánkövetése. Reklamáció kezelés, auditokon való részvétel. Minőségügyi mutatók, mérőszámok figyelemmel kisérése, javító-és megelőző intézkedések indítása. Javító intézkedések bevezetése. Minőségirányítási dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Minőség releváns projektekben való részvétel (koncepciók kidolgozása, kapcsolatfelvétel a külső partnerekkel, kapcsolódó IT fejlesztések támogatása, szoftver fejlesztések koordinálása)
  • Elsőminta készítés kooordinálása, aktív részvétel PPAP dokumentáció összeállításában, mérések, laborvizsgálatok koordinálása. Mérnöki változtatási igény bevezetésének minőségreleváns felügyelete. Termék auditok VDA 6.5 szerint
  • Elsőminta vizsgálatok kooordinálása. Vevői elsőminták előkésztése és lebonyolítása.Laborvizsgálati jegyzőkönyvek kérése.
  • A termékfejlesztés és a termék gyártás engedélyeztetése során (pl. FMEA és kockázatkezelési eljárások) önállóan hoz olyan döntéseket, amelyek termékbiztonsági szempontból szükségesek
  • Termékpontozási rendszer fejlesztése, kialakítása. Eredmények prezentálása, intézkedések nyomon követése.
  • Gyártási selejtek, nem megfelelőségek nyomon követése, javító intézkedések koordinálása. Belső és külső (vevői és beszállítói) reklamációk kezelése. Reklamáció esetén a tervezett javító intézkedéseket és azok végrehajtását és hatékonyságát ellenőrzi és írásban dokumentálja.
  • Minőségirányítási dokumentációk fejlesztése, naprakészen tartása. Ellenőrzési utasítások készítése.
  • Oktatási tervjavaslat készítése. Oktatások végrehajtása. CP és FMEA frissítése
  • Minőség releváns költségek monitorozása, minőségügyi statisztikák összeállítása (Selejt hibatípusok, Quality KPI)
  • Nem megfelelő termék visszatartása, zárolása, szegregálása azzal a céllal, hogy a nem megfelelő termék ne kerüljön ki a vevőhöz és a nem megfelelő termék beazonosítása és visszatartása megtörténjen. Indokolt esetben kiszállítás és gyártás leállítása
  • Önállóan végrehajtja és kezdeményezi a folyamatok, komponensek, termékek és az aktuális gyártás ismétlődő ellenőrzését és eltérés esetén azonnali javító intézkedéseket vezet be

Elvárások

  • Mérnöki diploma releváns szakirányon, ideálisan minőségbiztosítási másoddiplomával
  • Angol nyelvtudás
  • IATF 16949, minőségfejlesztési technikák (5W, 8D, 5S) ismerete és alkalmazása
  • Autóipar, gépipar, készülékgyártás minőségbiztosítása területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés, önálló, proaktív attitűd, jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, attraktív bónusz-rendszer
  • Vállalkozó szellemet és eredményorientáltságot preferáló cégkultúra
  • Vonzó, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Jászberény

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Új autóipari termékvonal), Jászberény

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00500@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye)