Megbízónk  az általa képviselt speciális termékszegmensben piacvezető nemzetközi csoport, amely az autóipar és más ágazatok számára fejleszt és gyárt alkatrészeket és komponenseket. Közelmúltban létesített és felfutási fázisban lévő feldolgozott fémtermékeket gyártó magyarországi gyára számára keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert az alábbi feladatkörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevővel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékeknél
  • Új termékek bevezetése, PPAP dokumentáció készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártással történő kapcsolattartás
  • Képességvizsgálatok elvégzése
  • SPC folyamatok felügyelete
  • SQA feladatok ellátása, beszállítók értékelése, auditálása
  • A problémák kezelése, elemzése és megoldása
  • Belső auditokon elvégzése
  • Vevői auditokon történő részvétel
  • Ellenőrzési utasítások, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Az alábbi gyártási területek valamelyikén szerzett szakmai tapasztalat preferált: fémfeldolgozás, műanyag fröccsöntés, fémöntészet, kovácsolás
  • Autóipari szabványok ismerete IATF, VDA
  • Minőségügyi technikák ismerete: PPAP, FMEA, CP, SPC, PDCA, 8D, 5WHY, Ishikawa, stb.
  • MS Office (Excel) haladó ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Erős projekt szemlélet
  • Kiváló koordinációs és analitikai készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárási támogatás, albérleti támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00437@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÓÜZEMI HIGIÉNIKUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI) (Veszprém megye)