Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az épület- és autóiparban. Az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel rendelkeznek világszerte. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni. Megbízónk Fejér megyei telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

MÉRNÖK (Gépgyártás, gépek biztonsága terület)

Feladatok

  • A felelősségi köréhez tartozó egyedi berendezések gyártásának felügyelete
  • A gépek, egyedi berendezések biztonságos kialakítása, kockázatértékelése
  • Hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása
  • Termék változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Gyártósorhoz tartozó dokumentumok napra készen tartása
  • Hibák elhárításában való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- vagy villamosmérnöki)
  • Min. 1-3 éves, műszaki területen gyártásban szerzett tapasztalat
  • MSZ EN ISO 12100:2011 szabvány ismerete
  • Kockázatértékelés és kockázatcsökkentés (ISO 12100:2010) szabvány ismerete
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Proaktív munkavégzés, határozott fellépés
  • Munkavédelmi technikus OKJ-s végzettség előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások + 100%-os bejárási támogatás, saját személygépkocsira is
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖK (Gépgyártás, gépek biztonsága terület), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTERVEZŐ (Fejér megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Közép-Dunántúl)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MÉRNÖK (Fejér megye)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
NPI TESZTMÉRNÖK (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Veszprém megye)