Megbízónk globális autóipari nagyvállalat, mechanikai modulokból és részegységekből álló termékcsoportjában a világ egyik vezető gyártója. Világszerte több mint 30 országban van jelen és 200 gyárában közel 100 ezer alkalmazottat foglalkoztat.  Közép-dunántúli vállalatát a közelmúltban bővítette, az új önálló gyáregység szervezetébe számára tapasztalt és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

MÉRNÖKSÉG VEZETŐ

Feladatok

  • Az önálló gyáregység mérnökségi szervezetének vezetése és képviselete, a mérnökség tevékenységének irányítása, a célkitűzések és eredmények prezentálása a vezetés számára
  • A gyártási folyamatok kidolgozása, dokumentálása és fejlesztése, projektmérnökök, gyártómérnökök és folyamatmérnökök munkájának közvetlen, napi szintű szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Gyártás megvalósíthatóság elemezés és az új termék gyártás FMEA lefolytatása
  • Új gyártás műszaki előkészítése, layout tervezés, berendezések kiválasztása, gyártósorok installálása
  • A gyártás hatékonyságának elemzése, állásidők, technikai jellegű problémák, hibás gyártás megszüntetésére irányuló akciók irányítása és koordinálása
  • Információszolgáltatás a gyártási hatékonyság és a gyártófolyamatok fejlesztésével kapcsolatos akciókról
  • Aktív részvétel az új termék bevezetési projektekben, a gyártási folyamatok, layout és a szükséges technikai módosítások kidolgozása és a végrehajtás menedzselése
  • A szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása, az információáramlás támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, ideálisan gépészmérnök
  • Angol Nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns - elsősorban az autóiparban szerzett - szakmai tapasztalat
  • Vezetői rátermettség, vezetési tapasztalat
  • Magas szintű teljesítményorientáltság
  • Határozott, magabiztos fellépés, csapatszellemű vezetési- és munkastílus
  • Jó kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Gyakorlatias, proaktív attitűd
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű, multinacionális vállalati környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes vezetői alapfizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria, vállalati gépjármű)
  • Innovatív légkör, fejlesztési programok
  • Hosszú távra szóló munkalehetőség

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl, Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉG VEZETŐ, Közép-Dunántúl, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager (Fejér megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (Gyártósori ellenőrzés) (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐRZÉSI MUNKATÁRS – műszakos munkarend (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Közép-Dunántúl)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)