Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Feladatok

  • A bejövő számviteli bizonylatok (számla, jóváírás, stb..) iktatása, valamint a kimenő számlák kiállítása ellenőrzése és könyvelése, továbbá banki- és pénztár tranzakciók (házi pénztár kezelés) ellenőrzése a vállalat integrált vállalatirányítási rendszerében.
  • Adóbevallások és egyéb jelentések készítése és elküldése a különböző hatóságok felé (Adóhatóság, KSH, MNB, … stb.)
  • Adattáblázatokkal, főkönyvi, és analitikus adatokkal való munka
  • Főkönyvi számlák egyeztetése az analitikus nyilvántartásokhoz
  • A napi bank- és pénztárjelentés elkészítése, valamint „spot” valutakonverziók megkötése a felettes vezetővel való egyeztetést követően
  • Banki, cash-flow és pénztárjelentések elkészítése (napi, heti és havi jelentések)
  • Egyéb tranzakciók rögzítése (leltáreltérések, selejtezés, értékesítési tranzakciók, stb..)
  • Értékcsökkenési jelentés futtatása a vállalat integrált vállalatirányítási rendszerében
  • Havi zárási feladatokban való részvétel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartó rendszer vezetése, árfolyamok karbantartása, devizás tételek havi átértékelése a vállalat integrált vállalatirányítási rendszerében

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Nemzetközi gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek, erős Excel és PowerPoint ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressz-tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
KONTROLLING SZAKÉRTŐ (Fejér megye)