Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS, PREVENTÍV) TECHNIKUS

Feladatok

  • A gyártás technikai kiszolgálása - gépek, épületek, berendezések mechanikai és/vagy elektromos karbantartása, javítása, állagvédelme
  • Megelőző karbantartás végzése
  • Az éves karbantartási tervben megfogalmazottak teljesítése
  • A műszaki problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek vagy a termelési műszakvezetőnek
  • Napi teendőkről, gépellenőrzések eredményeiről jelentés készítése, javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő feladatok kapcsán
  • Beszerzési igényekről történő információátadás felettese számára
  • A biztonságos munkavégzés szabályainak betartása és betartatása minden munkafolyamat során
  • Igény esetén részletes nyilvántartás, (pótalkatrészek, állapotok), jelentés készítése a karbantartáshoz, javításhoz felhasznált anyagokról
  • Új munkatársak oktatása

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség (géplakatos, gépkarbantartói, elektromos karbantartó, műszerész, műszaki szakirány)
  • Szakmában eltöltött mintegy 3 év
  • 2 műszakos munkarend vállalása, ami folyamatos műszak vállalása heti 2 pihenő nappal

Előnyt jelent

  • Targoncás vizsga
  • Kazánkezelő vizsga
  • Élelmiszeriparban szerzett műszaki tapasztalat
  • Hegesztési és/vagy forgácsolási alapismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS, PREVENTÍV) TECHNIKUS, Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00368@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen) (Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület) (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)
VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK) (Kecskemét)