Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Logisztikai csoport irányítása,a gyárban lévő logisztikai folyamatok irányítása
  • Logisztikai folyamatok koordinálása
  • Elakadási pontok azonosítása és elhárítása megelőző intézkedésekkel
  • A szükséges és elégséges nyersanyag/alkatrész készletek biztosítása
  • Aktív támogatás és tervek kidolgozása a raktárkészlet hatékonyságának/ csökkentésének karbantartására az ERP-vel rendszerrel
  • Beszállítói értékelések végrehajtása. Akciótervek kidolgozása a szolgáltatási szint emelése érdekében
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Új projektek bevezetése és technikai váltás támogatása minden supply chain tevékenységgel
  • Termék kifutások és szerviz igények koordinálása, az elfekvő készletek minimalizálásával
  • Költségcsökkentési folyamatok kidolgozása, bevezetése
  • A fizikai folyamatok és az információs rendszer közötti összhang biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előny)
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat, legalább 1 éves csapatirányításban szerzett tapasztalat
  • Aktív legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ - EXPEDITOR (Kecskemét)
BESZERZŐ - KERESKEDELEM (Budapest (Dél-Pest, Soroksár))
CSOMAGOLÁSTECHNIKAI KOORDINÁTOR (ÚJ DESIGN, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS, LOGISZTIKA) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ (LOGISTIC FLOW ANALYST, SAP, ANGOL) (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI MANAGER– FORGÁCSOLT TERMÉKEK, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁSTERVEZŐ (Veszprém megye)