Megbízónk gépjárművek elektromos termékeinek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi csoport magyarországi gyára, amely jelentős szervezeti fejlesztés és felfutás előtt áll.
A jelentős bővítés keretében megvalósuló termékfejlesztési, gyártásindítási és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához számára új kihívásokat szívesen vállaló, ambiciózus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

LAUNCH MANAGER

Feladatok

  • Projektek vezetése, irányítása
  • Projekttel kapcsolatos erőforrásterv elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel a projekt megvalósításának folyamatában
  • Megbeszélések összehangolása, irányítása
  • A csapattagok funkcionális irányítása
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • Célok elérése, a projekt sikerének biztosítása
  • Riportok, dokumentációk, prezentációk készítése a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerismeret

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LAUNCH MANAGER, Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00121@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI TERVEZŐ – ÉS FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
FEJLESZTŐMÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTERVEZŐ (Fejér megye)
GYÁRTÓBERENDEZÉS TERVEZŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
LAUNCH MÉRNÖK (Fejér megye)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
MÉRNÖK (Gépgyártás, gépek biztonsága terület) (Fejér megye)
NPI TESZTMÉRNÖK (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Veszprém megye)