Megbízó partnerünk nagy tradíciókkal rendelkező, piacvezető globális vállalat-csoport, amely a mobil életforma komfortosságát biztosító technikai megoldások fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Saját fejlesztésű berendezései, készülékei szabadidős létesítményekbe, lakókocsikba, vízi járművekbe, haszonjárművek vezetőfülkéibe kerülnek beépítésre és az alábbi funkciók biztosítására szolgálnak: hűtés, fűtés, főzés-sütés, szellőzés, árnyékolás, klimatizálás, világítás. A gyártás bővítése kapcsán új pozíció nyílik, ahova tapasztalt és elhivatott munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

KONSTRUKTŐR - FEJLESZTŐ MÉRNÖK ( VILLAMOS HÁZTARTÁSI KÉSZÜLÉKEK)

Feladatok

  • A jelenkor és a jövő zöld életformájához igazodva egyre nagyobb teret nyerő termékek fejlesztése.
  • A termékfejlesztési projekt team tagjaként tervező-fejlesztő mérnök feladatkörben aktívan részt vesz új termékek fejlesztésében és a meglévő termékek továbbfejlesztésében
  • A meglévő termékek és beépített alkatrészek konstrukciós módosítása
  • Konstrukciós szervizdokumentáció elkészítése a vonatkozó szabványok és a gyári előírások szerint
  • Az élenjáró konstrukciós megoldások és gyártási megoldások kutatása, megismerése, javaslat új konstrukciók bevezetésére és a saját gyárra optimalizált gyártási módszerek, folyamatok alkalmazására

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év multinacionális fejlesztő/gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat a terméktervezés, termékfejlesztés területén
  • Angol nyelvtudás
  • Strukturált, analitikus munkamódszer, jártasság projektek tervezésében és megvalósításában.
  • CAD tervezési jártasság (SolidWorks előny)
  • Megbízónk nagyra értékeli a magas szakmai színvonalat képviselő, tulajdonosi szemlélettel rendelkező, felelősségteljes, eredmény-orientált, kiválóan kommunikáló, dinamikus, rugalmas és csapatjátékos pályázókat

Amit megbízónk nyújt

  • Multinacionális, fejlődés orientált környezet
  • Innovatív, kezdeményezést felkaroló vállalati kultúra
  • Stabil piaci pozíció, vezető termékmárka, növekvő piac
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési, továbbképzési lehetőségek
  • A teljesítmény és elkötelezettség értékelése és megbecsülése

A munkavégzés helye

Jászberény környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KONSTRUKTŐR - FEJLESZTŐ MÉRNÖK ( VILLAMOS HÁZTARTÁSI KÉSZÜLÉKEK), Jászberény környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
CNC MÉRNÖK - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ (Budapest)
GYÁRTMÁNYFEJLESZTŐ MÉRNÖK – KONSTRUKTŐR (MOBIL HÁZTARTÁSI KÉSZÜLÉKEK) (Jászberény)
MÉRÉSTECHNIKUS (MÉRŐPROGRAMOK, KALIBRÁLÁS, ANGOL) (Veszprém megye)
TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL (Budapest)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)
TESZTRENDSZER FEJLESZTŐ MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, LabVIEW (Budapest)