Megbízónk nemzetközi hátterű, nagy tradíciókkal rendelkező járműipari beszállító vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek

Feladatok

  • Átláthatóság megteremtése a termékek gyártási és anyagköltsége vonatkozásában
  • Részvétel az alapanyag beszerzési menedzserek által folytatott üzleti tárgyalásokon, a Commodity menedzserek szakmai támogatása, az alapanyagok és félkész termékek gyártási- költségére és a költségszerkezetre kiterjedően
  • Javaslatok kidolgozása a beszerzési programban szereplő alapanyagokra és félkész termékekre megtakarítások, költségcsökkentés megvalósítására
  • Javaslatok kidolgozása a gyártási költségek csökkentésére
  • Célköltség-számítás a kiválasztott termék portfolióra
  • A gyártási folyamatok benchmarkingja
  • A költségbecslés-, költségtervezés eszközrendszerének továbbfejlesztése
  • A legjobb gyakorlatokkal kapcsolatos know-how kölcsönös megismerhetőségének biztosítása az egyes gyártási és funkcionális egységek számára
  • Biztosítja az aktuális referencia- és célárak elérhetőségét a beszerzés számára
  • Dedikált költségcsökkentési projektek (VA/VE) vezetése
  • Az érintett mérnök munkatársak tréningje a költségelemzés és költségcsökkentés témakörben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, kohó-/gépészmérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser + gazdasági végzettség előny
  • Angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat a költségelemzésben fémalkatrészek, gépek, szerszámok gyártási környezetében
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Vas- és fém öntvények gyártástechnológiájának, a gyártás költségszerkezetének és az árképzés módszertanának ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló elemzőkészség, hatékony a problémák elemzésében és megoldásában

  • Innovatív termékek, korszerű technológiák, vezető piaci pozíció, stabil háttér
  • Nemzetközi vállalati kultúra, korszerű munkakörnyezet, rugalmas munkarend
  • Az egyéni szakmai fejlődés elősegítése, szakmai konferenciák, továbbképzések
  • Vonzó javadalmazási csomag, teljesítmény prémium, 13. havi bér, cafeteria

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖLTSÉGELEMZŐ MÉRNÖK (Cost Engineer) - Öntött, kovácsolt alapanyagból gyártott fémalkatrészek, Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00574@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
PORTFOLIO PROJECT MANAGER PMO EMEA (Budapest (East Pest))
PROJECT MANAGER (Fröccsöntő szerszámok) (Budapest környéke)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)