Fejér megyei neves műanyag fröccsöntéssel foglalkozó multinacionális nagyvállalat megbízásából keresünk munkatársat határozott idejű szerződéssel az alábbi munkakörbe:

KINTLEVŐSÉG KEZELŐ

Feladatok

  • A behajtási folyamatok végrehajtása
  • Az ügyfelek fizetési teljesítéseinek és a kiküldött számlák státuszának nyomon követése
  • Emlékeztetők küldése a vevőknek
  • Heti készpénz előrejelzések készítése
  • A vállalati információk frissítése a meglévő és új ügyfelekről

Elvárások

  • Folyékony német és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi diploma
  • 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Oracle)
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő-képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes javadalmazás
  • Jó munkafeltételek
  • Határozott idejű munkaszerződés

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KINTLEVŐSÉG KEZELŐ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00249@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
PÉNZÜGYI VEZETŐ (Közép-Dunántúl, Buda vonzáskörzete)
PLANT CONTROLLER (Gazdasági Vezető) (Nyugat-Dunántúl)