Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Feladatok

  • Beszerzés támogatása - kapcsolattartás külföldi, valamint belföldi alkatrész beszállítókkal (ajánlatkérés, engedélyeztetés, megrendelés)
  • Hibaelhárítás koordinálása - géphiba esetén kapcsolattartás a külföldi gépgyártóval
  • Elektromos karbantartó csapat munkájának irányítása, támogatása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres és projekt támogató riportok készítése a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség, automatizálási szakirányon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 év termelő üzemben vagy gépgyártónál szerzett tapasztalat
  • PLC – irányítástechnikai ismeretek, legalább szervizes szintű PLC programozási ismerettel

Előnyt jelent

  • Siemens Tia Portal és Simatic Manager és/vagy Mitsubishi GXWorks és/vagy Schneider SoMachine aktív használata
  • Inverteres és szervóhajtások konfigurálásának ismerete. (preferáltan Siemens G120, Sinamics V90, Melservo J4, Mitsubishi FR-D, Schneider Lexium, Schneider Altivar)
  • Erősáramú végzettség/tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00483@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!) (Pápa környéke)
KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (EXCEL, ANGOL) (Kecskemét környéke)