Megbízónk neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND)

Feladatok

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának, minőségének fejlesztése érdekében
  • Együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások

  • Szakmai végzettség
  • Pneumatikus ismeret, mechanikus, pneumatikus rajz olvasási képesség, láncos hajtások ismerete
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség, túlóra vállalása
  • Megbízható, önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

Előnyt jelent

  • Hegesztő vizsga
  • Mechanikai karbantartási területen, termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Dinamikus csapat, multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, étkezési támogatás, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00488@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!) (Pápa környéke)
KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (EXCEL, ANGOL) (Kecskemét környéke)