Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása – az üzem gyártóeszközeinek II. és III. szintű karbantartása, javítása, illetve ennek felügyelete a gépbeállítókkal, külső cégekkel
  • Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
  • Karbantartási költségek követése
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Kézi és gépi szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Új gyártóeszközök dokumentációjának beszerzése illetve elkészítése (együttműködve más osztályokkal)
  • SAP PM modul ismerete, alkalmazása
  • Szerszám villamos részének tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Külső vállalkozóval való együttműködés

Elvárások

  • Villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Különböző gyártás technológiák ismerete
  • Technikai szemlélet

Előnyt jelent

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Szerszám / gépkonstrukciós ismeretek
  • Terméktervező / minőségbiztosítási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, étkezési támogatás, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00481@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!) (Pápa környéke)
KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (EXCEL, ANGOL) (Kecskemét környéke)