Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS

Feladatok

  • A gyártás technikai kiszolgálása - gépek, épületek, berendezések mechanikai és/vagy elektromos karbantartása, javítása, állagvédelme
  • Megelőző karbantartás végzése
  • Az éves karbantartási tervben megfogalmazottak teljesítése
  • A műszaki problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek vagy a termelési műszakvezetőnek
  • Napi teendőkről, gépellenőrzések eredményeiről jelentés készítése, javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő feladatok kapcsán
  • Beszerzési igényekről történő információátadás felettese számára
  • A biztonságos munkavégzés szabályainak betartása és betartatása minden munkafolyamat során
  • Igény esetén részletes nyilvántartás, (pótalkatrészek, állapotok), jelentés készítése a karbantartáshoz, javításhoz felhasznált anyagokról
  • Új munkatársak oktatása

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség (géplakatos, gépkarbantartói, elektromos karbantartó, műszerész, műszaki szakirány)
  • Szakmában eltöltött mintegy 3 év
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Targoncás vizsga
  • Kazánkezelő vizsga
  • Élelmiszeriparban szerzett műszaki tapasztalat
  • Hegesztési és/vagy forgácsolási alapismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS, Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00368@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)