Megbízónk nagy hagyományokkal rendelező, viágszerte ismert, a biztonságos közlekedést szolgáló termékcsoportjában piacvezető járműipari gépgyártó vállalat.  A vállalat egyik fontos gyártási területe a 150 fős megmunkáló gyártóegység, ahol a termékbe épülő fémaalkatrészek gépi megmunkálása folyik, évről-évre bővülő és korszerűsödő gépparkkal (70 CNC megmunkáló központ és speciális forgácsoló gépek). A növekvő alkatrész igény biztosítását a vállalat az új gépi- és technológiai beruházások és a már meglévő géppark folyamatos fejlesztése mellett a gyártás hatékonyságának növelésével és karbantartási támogatás fejlesztésével valósítja meg.  A megmunkáló géppark üzemeltetésének biztosítására, a karbantartási feladatok szervezésére és irányítására CNC megmunkálásban jártas szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem

Feladatok

  • A munkakör célja: a megmunkálási terület gyártóberendezései megbízható üzemelésének fenntartása, a karbantartási folyamatok fejlesztése és a karbantartási költségek optimalizálása
  • A Megmunkálási terület karbantartási tevékenységének irányítása, a 10+ fős karbantartási szervezet vezetése, beosztott munkatársak támogatása
  • A karbantartási team tagjai munkabeosztásának megtervezése
  • Aktív részvétel a munkatársak kiválasztásában, betanulás, beilleszkedés szervezése
  • A beosztott munkatársak szakmai fejlesztésének tervezése, képzési tervek összeállítása
  • A karbantartási terv kidolgozása és a beütemezett karbantartások terv szerinti végrehajtása, váratlan hibák elhárítása
  • A karbantartási folyamatok és eljárások szabályozása és fejlesztése, a teljes körű karbantartás-menedzsment (CMMS) rendszer bevezetésének koordinálása, beszerzési sztenderdek kialakítása
  • A TPM rendszer továbbfejlesztése, optimalizálása; aktív részvétel a prediktív karbantartási rendszer kialakításában
  • Karbantartási és anyag és gépalkatrész felhasználási költségek figyelése, elemzése és csökkentése
  • Kapcsolattartás a gépalkatrész és karbantartási anyag szállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki Diploma (BSc, MSc) ideálisan gépészmérnök karbantartási, CNC szakitány
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • CNC megmunkálási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 5 éves (csoport) vezetői tapasztalat multinacionális cégnél karbantartási területen
  • Jártasság megelőző karbantartási eljárások (TPM) alkalmazásában
  • Fejlett karbantartási rendszerek (CMMS) ismerete, LEAN karbantartási szemlélet
  • Tapasztalat karbantartás tervezésében, költségterv kidolgozásában
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, teljesítmény bónusz, egészségbiztosítási csomag
  • A zökkenőmentes csatlakozást elősegítő betanulási program
  • Szakmai fejlődés támogatása, konferenciák, tréningek, fejlődési célkitűzéseid szerint
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség, munka-magánélet egyensúly elősegítése
  • Odafigyelő, testre szabott karrierépítési gyakorlat

A munkavégzés helye

Budapest környéke (délpesti rány)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem, Budapest környéke (délpesti rány)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00666@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)
SENIOR STRATÉGIAI BESZERZŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK) (Pápa környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)