Fejér megyei neves autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

Feladatok

  • Az üzem teljes karbantartási tevékenységének irányítása
  • Karbantartói csapat hatékony irányítása (60 fő)
  • A gyártóberendezések üzemképességének biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási intézkedések meghatározása és megszervezése
  • Aktív részvétel az új berendezések specifikációinak összeállításában, az új gyártóberendezések telepítésében
  • Leállások megelőzése, okainak elhárítása
  • Karbantartási költségek tervezése
  • Karbantartási anyagok rendelkezésre állásának biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év hasonló területen szerzett tapasztalat (vezetői tapasztalat előnyt jelent)
  • Munkaügyi, egészségügyi és munkavédelmi szabályok széleskörű ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Csapatorientált irányítási szemlélet
  • Magas fokú alkalmazkodóképesség
  • Globális gondolkodásmód
  • Magabiztos informatikai ismeretek (Word, Excel)

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, kiemelkedő bejárási támogatás)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI VEZETŐ, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00584@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)