Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

JAVÍTÓTECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 és 3 műszak

Feladatok

  • A teszthibák gyors észlelése, visszajelzés és a hibás termék elemzése
  • A reklamáció, hibajavítás, újramunkálás, és az okozott kiesés dokumentálása
  • Fejlesztési javaslatok a megbízhatósági kérdések csökkentése érdekében
  • Az alkatrészek/termékek elkészítése az elemzésre
  • Részvétel sori megbeszéléseken
  • A diagnosztikai eszközök alapvető karbantartásának elvégzése, raktári alkatrész nyilvántartás
  • A korszerű munkafolyamatok és a hulladék újrahasznosítás lehetőségeinek kialakítása

Elvárások

  • Technikusi végzettség,
  • Gyártásban szerzett tapasztalat – preferáltan elektronikai - előnyt jelent
  • 2, esetleg 3 műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVÍTÓTECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 és 3 műszak, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00280@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AWI HEGESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Kelet-Pest megye)
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSINDÍTÁSI TECHNIKUS (MŰSZAKOS MUNKAREND, ANGOL) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (magasnyomású alumínium öntés) (Komárom-Esztergom megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (gyártósorok telepítése és beüzemelése) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS (FIZIKAI, KÉMIAI, ÉRZÉKSZERVI VIZSGÁLATOK, MŰSZAKOS MUNKAREND,PÁLYAKEZDŐKET IS VÁRUNK) (Kecskemét)
LAKATOS (Kelet-Pest megye)
MŰSZAKVEZETŐ (FÉMFELDOLGOZÁS, 3 MŰSZAK) (Komárom-Esztergom megye)
SMT ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (Veszprém megye)