Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi járműtechnikai, gépipari vállalat, melynek budapesti fejlesztő központja számára keresünk stratégiai fontosságú szakembert az alábbi pozícióba:

JAVA FEJLESZTŐ (DAS funkciók)

Feladatok

  • Vezetői tanácsadó rendszer (DAS – Driver Advisory System) funkcióinak fejlesztése a felmerülő igények alapján
  • Új funkciók implementálása
  • A tervezési folyamatokban való aktív részvétel egy Scrum csapat tagjaként
  • Meglévő funkciók támogatása és továbbfejlesztése
  • Automatikus tesztek implementálása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves Java fejlesztő tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JAVA FEJLESZTŐ (DAS funkciók), Budapest

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00507@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
APPLIKÁCIÓS SZOFTVERMÉRNÖK (C programozási nyelvek, angol nyelvtudás) (Budapest)
HARDVERFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK (Budapest)
HARDVERFEJLESZTŐ VILLAMOSMÉRNÖK (Angol vagy német nyelvtudás) (Budapest)
MES MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTSZOFTVER PROGRAMOZÓ (LabVIEW tapasztalat, angol vagy német nyelvtudás) (Budapest)