Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

IT KOORDINÁTOR (INFRASTRUKTÚRA KARBANTARTÁSA ÉS FELÜGYELETE)

Feladatok

  • A cég IT infrastruktúrájának karbantartása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a központi IT, illetve a helyi részlegekkel
  • ERP rendszer folyamat szintű felhasználói támogatása, további IT projektek koordinációja

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Legalább 3 éves tapasztalat multinacionális vállalatnál IT munkakörben

Előnyt jelent

  • SAP rendszer üzleti folyamatainak alapszintű ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IT KOORDINÁTOR (INFRASTRUKTÚRA KARBANTARTÁSA ÉS FELÜGYELETE), Győr-Veszprém térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
VEZETŐ SZOFTVER MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SW FEJLESZTÉS, TESZTELÉS) (Budapest (Dél-Pest))