Az IMPC vezetők, szakemberek keresésével és kiválasztásával foglalkozik a gyártóiparban és az üzleti szolgáltatási ágazatban működő vállalatok számára. Fejlődésünk jelenlegi szakaszában munkatársat keresünk székesfehérvári irodánkba, az alábbi feladatkörbe:

IRODAI ÉS TOBORZÁSI ASSZISZTENS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • HR rendszer (toborzási SW) működtetése, kezelése
  • A beérkező pályázatok teljességének ellenőrzése
  • A pályázók előszűrése, telefonos és személyes interjúk lefolytatása
  • Tanácsadók támogatása, pályázó felkutatási feladatok ellátása a saját és külső adatbázisokban, közösségi hálózatokban
  • Toborzási módszerek fejlesztése, újszerű és kreatív toborzási módszerek alkalmazása a szakemberpiacon elérhető legjobb jelöltek megtalálása érdekében
  • Telefonos és írásbeli kapcsolattartás a jelöltekkel, személyes interjúk szervezése, előkészítése
  • Pályázói profil előkészítése
  • Cégbemutató marketing anyagok gondozása, üzleti érdeklődésekre tájékoztató anyagok kiküldése
  • Ajánlatok, szerződések, számlák, sajtó anyagok előkészítése, irodai rendszerezése, postázás
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Folyamatfejlesztési projektek támogatása
  • Riportok, prezentációk készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, szakirányú végzettség, továbbá felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok előnyt jelentenek
  • Angol nyelvtudás (legalább stabil alapszintű)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, precízség, proaktív és ügyfélbarát hozzáállás
  • Nyitott, emberek iránt érdeklődő személyiség, csapatszellemű és rugalmas attitűd

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, felelősségteljes munkakör
  • Nagy tapasztalatú tanácsadók, együttműködő, célorientált csapat
  • Szakmai tapasztalatszerzés, lehetőség a mindennapi tanulásra és fejlődésre
  • Kulturált munkakörülmények
  • Rugalmas munkarend
  • Versenyképes jövedelem, premizált célfeladatok, útiköltség támogatás

A munkavégzés helye

Székesfehérvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IRODAI ÉS TOBORZÁSI ASSZISZTENS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Székesfehérvár

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00553@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
HR GENERALISTA (TOBORZÁS, FEJLESZTÉS, ANGOL) (Kecskemét környéke)
HR GENERALISTA (Mór)