No aspect of operation is more important than the health and safety of employees
Fejér megyei, neves multinacionális gyártóvállalat megbízásából keresünk tapasztalt és elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

HSEE MÉRNÖK (Health, Safety, Environment and Energy)

Feladatok

  • A HSEE mérnök az 1000 fős gyáregység szakértőjeként felelős a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi szabályzat előírásainak alkalmazásáért, a munkabiztonsági, egészségi, tűzvédelmi, környezeti és energetikai kockázatok elhárítása céljából.
  • Környezetvédelmi feladatkör teljes körű ellátása (bevallások készítése, engedély kérelmek benyújtása a hatóság részére- víz, levegő, hulladékgazdálkodás)
  • Munkabiztonsági-, környezetvédelmi-, és tűzvédelmi belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Az önálló gyáregység munka-, egészség, tűz- és környezetvédelmi rendszerének felügyelete és koordinálása
  • EHS jogszabályok nyomon követése, azok szerinti megfelelés felügyelete, hatóságokkal történő kapcsolattartás, engedélyek beszerzése
  • Tűzvédelmi megbízott feladatainak ellátása
  • Kockázatértékelések készítése, környezeti tényezők felmérése és felülvizsgálata
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása, megelőző intézkedések meghozatalában való részvétel
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • A KIR eljárások felügyelete, frissítése, környezetvédelmi utasítások készítése
  • A környezetvédelmi célkitűzések meghatározása és fejlesztése
  • Bevallások készítése, engedélykérelmek benyújtása a hatóság részére (víz, levegő és hulladékgazdálkodás, energia)
  • Auditokra, hatósági ellenőrzésekre történő felkészülés, azok megszervezése, akciótervek meghozatala, megvalósításának koordinálása
  • Jelentések, riportok készítése a menedzsment felé
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú, ideálisan környezetmérnök, végzettség
  • Közép (munkavédelmi technikus) vagy felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Középfokú tűzvédelmi előadó végzettség
  • Néhány év gyártóipari környezetben, releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jártasság dokumentáció szerkesztésben, értékelések, jelentések készítésében
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Elhivatott, következetes munkavégzési attitűd
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, a bejárás teljes körű térítése)
  • Sokrétű, kiemelten fontos feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Közvetlen projektmunka
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HSEE MÉRNÖK (Health, Safety, Environment and Energy), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00480@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
SENIOR HS ENGINEER (Bács-Kiskun megye)
HR GENERALISTA (TOBORZÁS, FEJLESZTÉS, ANGOL) (Kecskemét környéke)