Megbízónk anyavállalata világszerte magas piaci részesedést szerzett a profiljába tartozó autóipari komponensek  és alkatrészek gyártásában, nagy hangsúlyt fektetve a termékek minőségére, a megbízható, pontos szállításra és a költséghatékonyságra.  A térségben jelentős gyártókapacitással rendelkezik, Közép-Európában több gyára üzemel.  A kitűzött célok eléréséhez fejleszti szervezetét, ennek keretében bővülő közép-dunántúli gyára HR feladatainak irányítására elhivatott vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

HR MANAGER

Feladatok

  • A leendő vezető a gyárigazgató közvetlen munkatársaként felelős a vállalat HR folyamataiért, tevékenységével hozzájárul a vállalat sikeres működéséhez és fejlődéséhez
  • A csoport szintű HR stratégia adaptálása a vállalatra, a HR folyamatok fejlesztése a csoport minőségi, környezetvédelmi és fenntarthatósági, törvényességi szabályozásainak figyelembe vételével
  • A vállalat összes HR folyamatának működtetése és fejlesztése: létszámtervezés, emberierőforrás-gazdálkodás, toborzás-kiválasztás, javadalmazás, ösztönzési rendszer, képzés-személyzetfejlesztés, HR controlling, munkaügyi adminisztráció stb.
  • A HR szervezet irányítása, munkatársak vezetése és támogatása
  • A vállalat munkaadói márkájának erősítése, hatékony toborzási stratégia kidolgozása és megvalósítása, tehetséges és motivált munkatársak vállalathoz vomzása és megtartása
  • Személyügyi adminisztráció működtetése, létszám és bérköltség tervezés, naprakész dokumentáció, beléptetés, kiléptetés
  • Vezetői információ rendszer működtetése, rendszeres elemzés és tájékoztatás
  • Kapcsolattartás az érdekképviseleti szervekkel, a vállalat képviselete személyügyi kérdésekben

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi- vagy főiskolai szintű szakirányú diploma, HR és munkajogi ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártóvállalatnál HR területen szerzett jelentős szakmai tapasztalat, autóipari tapasztalat preferált
  • Vezetői rátermettség, vezetési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott, együttműködő, proaktív személyiség jó szervezőkészséggel

  • Versenyképes javadalmazási csomag, teljesítmény prémium, cégautó.
  • Változatos feladatok, nemzetközi környezet, fejlesztési kihívások, érdekes új projektek.

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR MANAGER, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
EGÉSZSÉGVÉDELMI ÉS MUNKABIZTONSÁGI VEZETŐ (HS MANAGER) (Veszprém megye)
HR BUSINESS PARTNER - Regionális feladatkörrel (Fejér megye és Ausztria)
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
EHS KOORDINÁTOR (MUNKA-, KÖRNYEZETVÉDELEM, KÉPZÉSEK, BELSŐ AUDITOK) (Veszprém megye)
HR GENERALISTA (Veszprém megye)
HR KONTROLLER (Fejér megye)
MUNKAVÉDELMI FELELŐS (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS (TAPASZTALATTAL, AKTÍV ANGOL ÉS NÉMET NYELVTUDÁSSAL) (Budapest (Dél-Pest))