Az IMPC vezetők, szakemberek keresésével és kiválasztásával foglalkozik a versenyszféra gyorsan fejlődő ipari ágazataiban működő vállalatok és az ugyancsak dinamikusan bővülő üzleti szolgáltató központok számára. Fejlődésünk jelenlegi szakaszában junior munkatársakat keresünk székesfehérvári és budapesti irodánkba. A HR gyakornoki munkakör remek lehetősg azon pályázóink számára, akik szeretnék megismerni a vezető és szakemberkeresés folyamatát, szakmai fogásait és szeretnék magukat kipróbálni multinacionális ügyfél-környezetben. Társaságunknál lehetőség van rugalmas (heti 20-40 óra között) munkarendben dolgozni, amely igény szerint módosítható. A rugalmas munkarend jól összehangolható a tanulmányokkal és a magánélettel.

HR GYAKORNOK – Toborzás, HR marketing

Feladatok

  • Toborzási rendszer kezelése
  • Az álláshirdetések összeállítása, szerkesztése
  • A beérkező pályázatok teljességének ellenőrzése, a pályázók előszűrése
  • Potenciális pályázók felkutatása saját és külső adatbázisokban
  • Személyes interjúk szervezése, előkészítése
  • Telefonos és írásbeli kapcsolattartás a jelöltekkel, javaslatok a pályázói kommunikáció fejlesztésére
  • A pályázók ajánlása, bemutatása a tanácsadóknak
  • Javaslatok az álláshirdetési design, tartalom fejlesztésére, álláshirdetési csatornák, felületek értékelése, új lehetőségek felkutatása (alternatív csatornák, social media stb.)
  • Aktív részvétel az üzleti folyamatok fejlesztésében, javaslattétel a belső kommunikáció fejlesztésére

Elvárások

  • Egyetemi/ főiskolai diploma vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok üzleti menedzsment, bölcsész vagy műszaki tudományok területén, legalább két befejezett félév hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás, további idegen nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Heti minimum 20 óra munkavégzés vállalása
  • Kiváló kommunikációs készség, precízség, proaktív és ügyfélbarát hozzáállás
  • Nyitott, emberek iránt érdeklődő személyiség, csapatszellemű és rugalmas

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Szakmai gyakorlat igazolásának lehetősége
  • Rugalmas munkarend (heti 20-40 órás munkaidő)
  • Útiköltség támogatás
  • Nyelvtanulás támogatása

A munkavégzés helye

Székesfehérvár és Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR GYAKORNOK – Toborzás, HR marketing, Székesfehérvár és Budapest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: lotti.sandorfi@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
HR MANAGER (Mór térsége)
ÁLTALÁNOS ÜGYEK ÜGYINTÉZŐ (INDIREKT BESZERZÉS, HR FELADATOK, ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét)
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
HSEE KOORDINÁTOR (KÖRNYEZETMÉRNÖK, MUNKA- ÉS TŰZVÉDELEM, ANGOL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)