Megbízónk globális nagyvállalat működése területén egyike a piacvezetőknek. Bács-Kiskun megyei fejlődő gyárába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HEGESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • A hegesztési technológiák kidolgozásának szakmai irányítása, fejlesztése és ellenőrzése
  • Új hegesztési eljárások tesztelése, bevezetése
  • Hegesztő minősítési rendszer felügyelete és működtetése
  • Hegesztési tevékenység irányítása, felügyelete, hegesztési munkák szakmai felügyelete
  • A hegesztő üzem folyamatainak optimalizálása
  • A gyártás és termékek nyomon követése, naprakész ismerete, problémák hatékony kezelése
  • NPI - új termék bevezetési folyamatok koordinálása
  • Hegesztési munkák szakszerűségének, minőségének ellenőrzése
  • Hegesztők oktatása, szakmai fejlesztése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség, ideálisan hegesztési szakirány/ hegesztő szakmérnöki oklevél EWE/IWE hegesztőmérnöki diploma
  • Hegesztési szakmai szabványok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, Excel, ERP) alapos ismerete
  • Gyártási folyamatok, technológiák, dokumentációk ismerete
  • Projektvezetési készségek
  • Megbízható, precíz, csapatjátékos személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, bejárási támogatás)
  • Letelepedés esetén albérlet támogatás
  • Kompetencia fejlesztő tréningek

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00243@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
VILLAMOSMÉRNÖK – Karbantartás, fejlesztés, automatizálás (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
HEGESZTÉSI ÜZEMVEZETŐ (Bács-Kiskun megye)
HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar) (Fejér megye)
SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok, géptelepítések) (Veszprém megye)
TERMELÉSI EGYSÉG VEZETŐ / PRODUCTION AREA MANAGER (Autóipar) (Fejér megye)
TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (SCM, SAP PP, ANGOL) (Budapest (Dél-Pest))
ÜZEMVEZETŐ (Bács-Kiskun megye)