Közép-dunántúli, neves autóelektronikai multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Gépjármű nagyfeszültségű elektronikus komponenseinek tervezése, aktív részvétel ezek fejlesztésében
  • Áramkörök tervezése vevői specifikáció alapján, egyeztetés a mechanikai és szoftverfejlesztő csapattal
  • Az áramköri tervek szimulációja, Layout specifikáció készítése, modul- és integrációs tesztek kidolgozása, végrehajtása és dokumentálása
  • Validációs feladatok ellátása a gyártott terméken, a prototípusok áramköri szintű tesztelése
  • A teljes projekt dokumentációjának elkészítése, részvétel a DFMEA készítésben
  • Hibakeresés, gyártási hibák kiküszöbölése érdekében
  • Napi szintű együttműködés a helyi és a külföldi projekt team tagokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, mechatronika, mérnök informatikus) végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat - alapos elektronikai ismeretek
  • Áramkör tervező (PCB) és szimulációs szoftver ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mikrokontrollerek működésének alapvető ismerete

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárási támogatás, 13. havi fizetés, bónusz)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, külföldi továbbképzési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Közép-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00307@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
SZOFTVERFEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipar, beágyazott rendszerek, implementálás, angol nyelvtudás) (Közép-Dunántúl)
SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Beágyazott rendszer, fejlesztés, OMC, angol) (Közép-Dunántúl)