Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)

Feladatok

  • A megelőző karbantartási terv alapján kiírt feladatok normaidő szerinti elvégzése - ellenőrzés, tisztítás, kenés, csere, beállítás, feltöltés, mérés stb., dokumentálás
  • A műveletek elvégzéséhez a szükséges kellékanyagok, eszközök, berendezések előkészítése
  • Karbantartási költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre való javaslattétel, karbantartási normaidők állandó javítása, hatékonyság növelése a feladatok végrehajtásában
  • Javaslattétel a preventív / korrektív karbantartási dokumentációk állandó fejlesztésére, kiterjesztésére, gazdagítására, javítására, naprakészen tartására
  • Az új preventív folyamat karbantartó kollegák szakmai segítése, oktatása

Elvárások

  • Középiskolai végzettség, előnyt jelent szakirányú technikusi végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
ELEKTRONIKAI TECHNIKUS (SMT terület) (Veszprém megye)
FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak) (Veszprém megye)
GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNOLÓGUS (Gyártósori gépbeállítás, két műszakos munkarend) (Kecskemét környéke)
GÉPKEZELŐ (12 ÓRÁS, 4 MŰSZAK) (Székesfehérvár)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ - JÁRMŰIPAR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest)
HEGESZTŐ (CO2 hegesztés - berendezés gyártás) (Biatorbágy, M1 főút mentén)
JAVÍTÓ (DEBUG) TECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 műszak (Veszprém megye)