Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÓSORI GÉPBEÁLLÍTÓ (Átállások kezelése, alkatrészcsere, új kollégák betanítása)

Feladatok

  • Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése kétműszakos munkarendben
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
  • A termelés folyamatosságának biztosítása az elvárt minőségi és mennyiségi célokat figyelembe véve
  • Új gépkezelő kollégák betanítása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Gépbeállításban és gépkezelésben szerzett tapasztalat (2-3 év)
  • Pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI GÉPBEÁLLÍTÓ (Átállások kezelése, alkatrészcsere, új kollégák betanítása), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AUTÓSZERELŐ (Magas szintű német technológia) (Budapest déli oldala)
AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ (Német csúcstechnológiai színvonal) (Budapest déli oldala)
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ (Junior - 2 műszakos munkarend) (Tatabánya-Budaörs térsége)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR - Élhajlítás, lyukasztás, lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)