Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület)

Feladatok

  • Az adott gyártási terület mérnöki támogatása
  • Hibaelhárítás, selejtkezelés, javító intézkedések meghatározása
  • Karbantartási folyamatok koordinálása – megelőző karbantartás tervezése
  • Új gyártósorok telepítésében való közreműködés
  • NPI folyamatok támogatása
  • Műveleti utasítások készítése
  • Dolgozók oktatása (karbantartás, gépbeállítók)
  • Társosztályokkal (termeléssel, minőségüggyel, külsős partnerekkel) történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész/villamos/mechatronika) végzettség
  • Gyártó környezetben mérnökként szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi követelmények és technikák ismerete (ISO, IATF, FMEA, 8D, 5Why, stb.)
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó, fejlesztő szemlélet
  • Határozott fellépés, együttműködő készség

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, év végi bónusz, bejárás támogatása
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület), Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00539@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)