Fejér megyei autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióra:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

Feladatok

  • A gyártóüzem minőségügyi folyamatainak felügyelete, folyamatellenőrök koordinálása
  • Gyártóberendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése, információáramlás biztosítása
  • Minőségügyi és gyártási dokumentáció ellenőrzése, naprakészen tartása
  • Minőségügyi oktatások megtartása
  • Folyamatoptimalizálási és fejlesztési javaslatok megtétele, fejlesztési, javító akciókban való részvétel
  • Részvétel vevői reklamációk kezelésében
  • Auditok, vevői látogatások támogatása
  • Együttműködés társosztályokkal, termeléssel, mérnökséggel, logisztikával

Elvárások

  • Min, középfokú műszaki végzettség, (Junior diplomás szakemberek jelentkezését is várjuk!)
  • 1-3 év minőségügyben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precíz megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó, együttműködő és koordináló képesség
  • Munkaidő: irodai munkarend

Előnyt jelent

  • Préselési, hegesztési, festési technológiák ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatások (cafeteria, bónusz, bejárási támogatás)
  • Új projektek, változatos munkafeladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye, Mór környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS, Fejér megye, Mór környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00725@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye, Mór környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Gyártásközi minőségbiztosítás, angol vagy német nyelvtudás) (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
QUALITY - VEVŐTÁMOGATÓ CSOPORTVEZETŐ (Budapest XI. kerület)
TESZTMÉRNÖK (R&D terület) (Veszprém környéke)