Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevő által és a belső gyártási folyamat során azonosított minőségügyi problémák kezelése
  • Javító, hibamegelőző intézkedések kezdeményezése
  • A gyártási folyamat során a minőségügyi követelmények biztosítása
  • Minőségügyi dokumentációk, belső ellenőrzési tervek, hibakatalógusok, stb. készítése
  • Statisztikai folyamatszabályozás lekövetése
  • A gyártás során felmerülő alapanyagból fakadó hibák kezelése az SQA-val együttműködve
  • Minőségügyi tréningek megtartása a gyártásban dolgozó kollégák számára
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Új termékbevezetetési folyamat során az APQP folyamatok támogatása
  • Minőségügyi mutatók kezelése, akciótervek figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF 16949 és minőségügyi technikák ismerete (PPAP, MSA, SPC, FMEA, CP, 8D, 5 Why, etc.)
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00255@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Észak-Alföld)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bicske)
QA RENDSZERMÉRNÖK (Székesfehérvár térsége)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)