Megbízónk globális autóipari gyártóvállalat, Tier 1-es beszállítóként világszerte több mint 100 üzemében fejleszt és gyárt a hagyományos és elektromos járművekbe fém alkatrészeket és komponenseket. Magyarországi gyára több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható gyártópartnere az autóipari vállalatoknak. A növekvő számú új termék projekt magas színvonalú teljesítéséhez ügyfelünk számára dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület)

Feladatok

  • Műszaki dokumentációk elkészítése, aktualizálása, biztosítás a termelés és kisegítő személyzet számára
  • Mérnöki támogatás új projektekben a projektvezetők felé
  • Új termékek tervezési fázisban való aktív
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Új termelőeszköz gyártásának felügyelete, koordinálása, termelőeszköz átvétele és termelésbe adása annak megfelelősége esetén
  • Gyártóeszközök specifikációinak elkészítése
  • A vevő által kért módosítások végrehajtása, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában való részvétel
  • Napi termelési problémák megoldása, fejlesztések megvalósítása
  • Auditokban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Termelővállalatnál szerzett gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Innovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Plusz juttatások

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Hegesztési terület), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)
CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen) (Székesfehérvár környéke)
FOLYAMATMÉRNÖK (sajtolt lemezalkatrészek, komponensek) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Székesfehérvár környéke)
KARBANTARTÓ (MECHANIKUS, ELEKTROMOS, PREVENTÍV) TECHNIKUS (Kecskemét környéke)
PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel) (Fejér megye)
VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK) (Kecskemét)