Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

GÉPBEÁLLÍTÓ (Gyártóberendezések, célgépek beállítása, karbantartása, javítása)

Feladatok

  • Gyártóberendezések, eszközök, célgépek telepítésében való közreműködés
  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök, célgépek műszaki állapotának megfelelő szinten tartása
  • Karbantartási feladatok megoldása meghibásodás esetén
  • Gépek karbantartás utáni beállítása
  • Gépek megfigyelése potenciális hibák felismeréséhez
  • Alkatrészek javítása, vagy helyettesítése
  • Részvétel a beszállítónál történő gépátvételnél (folyamatmérnökkel együtt)
  • Alkatrész típusváltások figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Érettségi műszaki szakképzettséggel
  • Gépbeállítási területen szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Szükség esetén többműszakos munkarend vállalása
  • Együttműködési hajlam alvállalkozókkal
  • Precíz, rugalmas munkavégzés
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Kedvező béren kívüli juttatási csomag (bejárási támogatás, cafeteria ,bónusz)
  • Innovatív nemzetközi csoport
  • Korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GÉPBEÁLLÍTÓ (Gyártóberendezések, célgépek beállítása, karbantartása, javítása), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
E-mail: jutka.voros@impc.hu
Mobil: +36-30-864-6000
CNC FORGÁCSOLÁSI GÉPBEÁLLÍTÓ (Megmunkálás és esztergálás - Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC FORGÁCSOLÓ ÉS GÉPBEÁLLÍTÓ SZAKEMBER (Siemens 840C,840D - NBH630, NBH170) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CNC OPERÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CO HEGESZTŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 műszakos munkarend) (Fejér megye)
ELEKTROMOS SZERELŐ-TESZTELŐ – JÁRMŰGYÁRTÁS (Ingyenes szálláslehetőséggel) (Budapest)
FELVONÓSZERELŐ – KARBANTARTÓ (A vállalat a szakképzést biztosítja) (Budapest és környéke)
FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (Veszprém megye)