Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER)

Feladatok

  • A garanciális problémák kezelését működtető rendszer fenntartása és fejlesztése a vállalaton belül
  • A vevővel történő folyamatos kapcsolattartás
  • A vevőtől érkező garanciális reklamációk kezelése, hibák kiértékelése a termeléssel szorosan együtt működve
  • A minőségbiztosítási mérnökök munkájának szakmai támogatása a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan
  • Vevői minőségügyi megállapodások felügyelete
  • Garanciális kiesések összegyűjtése, elemzési eredmények összegzése és vevőnek történő bemutatása
  • Garanciális dokumentációk, statisztikák (ppm, költségek) követése, a menedzsment felé riportok készítése a kiesések alakulásáról
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett 2 év mérnöki és/vagy minőségügyi tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF 16949 és minőségügyi technikák ismerete
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER), Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00265@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Észak-Alföld)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ - Quality Manager (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bicske)
QA RENDSZERMÉRNÖK (Székesfehérvár térsége)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)