Veszprém megyei, dinamikusan fejlődő, innovatív technológiát alkalmazó, autóipari beszállító partnerünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk lelkes munkatársakat:

FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak)

Feladatok

  • A gyártás folyamatos kiszolgálásának támogatása, gyártóeszközök és technológiai berendezések üzemének fenntartása, üzemzavar esetén gyors helyzetfeltárás és problémamegoldás
  • A gyártási folyamatok paramétereinek kontrollja, az esetleges megengedett változások lekezelése, dokumentálása a mérnöki folyamatszabályozások szerint
  • Átállások és termelés indítások végzése, felügyelete
  • Elromlott, üzemen kívüli részegységek feljavítása, alkatrész raktárba juttatása
  • Eseménynaplók vezetése
  • Részvétel gépek telepítésében és üzembe helyezésében
  • Javaslattétel üzemeltetési innovációra, költségcsökkentésre és folyamatos
  • Időszakos jelentés a termelési műszakvezető és a közvetlen felettes felé, kapcsolattartás a társosztályokkal, szükség esetén külső partnerekkel
  • Operátorok oktatása, szakmai segítségnyújtás

Elvárások

  • Szakközépiskolai (technikusi) végzettség,
  • Gyártásban szerzett tapasztalat – preferáltan elektronikai - előnyt jelent
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Szálláslehetőség
  • Dolgozói buszjárat vagy bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATTECHNIKUS (Elektronikai gyártás, 3 műszak), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00282@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
AWI HEGESZTŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Kelet-Pest megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPI FORGÁCSOLÓ (Fanuc, Siemens) (Budapest (Dél-Pest))
CNC GÉPKEZELŐ, GÉPBEÁLLÍTÓ (AUTOMATA EGYSÉGEK, 12 ÓRÁS MŰSZAK) (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ PLC TECHNIKUS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)
GYÁRTÓSORI KARBANTARTÓ (MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) (Veszprém megye)
JAVÍTÓ (DEBUG) TECHNIKUS - Hibakeresés, Karbantartás, 2 műszak (Veszprém megye)
LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS (FIZIKAI, KÉMIAI, ÉRZÉKSZERVI VIZSGÁLATOK, MŰSZAKOS MUNKAREND) (Kecskemét)
LAKATOS (Kelet-Pest megye)
LÉZERVÁGÓ CNC GÉPKEZELŐ (Biatorbágy, M1 főút mentén)
MINTAKÉSZÍTŐ TECHNIKUS (Elektronikai gyártás) (Veszprém megye)