Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális vállalat. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását folyamatosan bővíti, ezért az alábbi munkakörbe keresünk szakembert:

FOLYAMATMÉRNÖK - NPI, Angol, AutoCad, PLC (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • A gyártási folyamatok, technológiák működtetése, különös tekintettel a fejlesztési projektekre
  • NPI projektekben való aktív részvétel
  • Gyártás előkészítés, gyártásellenőrzés, termékellenőrzés
  • A soron dolgozó operátorok munkájának operatív segítése, irányítása
  • A napi termelési problémák megoldása
  • „Standardizálás”-i folyamatban való részvétel
  • Együttműködés az üzem többi csoportjával és a társosztályokkal
  • Belső tréningek megtartása, új kollégák motiválása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség (műanyagipari mérnök)
  • Angol nyelvtudás (minimum stabil társalgási szint)
  • Rugalmasság, pontosság

Előnyt jelent

  • Legalább 1-2 év szakmai gyakorlat
  • Fröccsöntési ismeretek, jártasság
  • Autóipari tapasztalat
  • AutoCad, PLC ismeretek

  • Versenyképes javadalmazási rendszer (cafeteria, bónusz, jutalom)
  • Rugalmas munkaidő, törzsidőt figyelembe véve
  • Saját autó használatának teljes térítése
  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK - NPI, Angol, AutoCad, PLC (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00315@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ (Nyíregyháza környéke)
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK - BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ (Nyíregyháza környéke)
PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek) (Jászberény környéke)
ELEKTRONIKAI TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipari termékfejlesztés, NPI, angol nyelvtudás) (Közép-Dunántúl)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
NPI TERMÉKMÉRNÖK (Fröccsöntés - Minőségügy) Pályakezdők jelentkezését is várjuk! (Fejér megye)
PROJEKT MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ – CHANGE MANAGER (Közép-Dunántúl)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (Közép-Dunántúl)