Megbízónk globális nagyvállalat működése területén egyike a piacvezetőknek. Bács-Kiskun megyei fejlődő gyárába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK – FESTÉS TERÜLET

Feladatok

  • A festőüzemi technológia műszaki színvonalának fenntartása, ill. javítása innovatív javítási lehetőségek kidolgozásával
  • A festőüzemi technológiai folyamatok, folyamat-paraméterek felügyelete a gyártás során
  • A festősorok kapacitáskihasználásának javítása
  • A festőüzem berendezéseinek felügyelete, karbantartási feladatok meghatározása, ütemezések kialakítása, a hibamentes üzemeltetés érdekében
  • A veszélyes anyagok, vegyszerek kezelésének felügyelete, szennyvízkezelő felügyelete, a környezetvédelmi szabályok betartatása
  • A festő területen dolgozó operátorok oktatása
  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása, a festési előírásoknak való megfeleltetése
  • Esetleges új technológiák, eszközök, anyagok tesztelése és bevezetése
  • Veszteség és költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • Riportolás a festő terület Termelési Részlegvezetőjének
  • Partnerekkel, társosztályokkal (mérnökség, minőségügy, termelési részlegek) történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú (műszaki - gépészmérnök, vegyészmérnök) végzettség
  • 1-3 éves felületkezelésben, porfestésben szerzett munkatapasztalat
  • Veszélyes anyagok, vegyszerek kezelésének ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, ERP) ismeret (haladó Excel tudás)
  • Gyártási folyamatok, technológiák ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Innovatív személyiség
  • Jó együttműködő készség

Előnyt jelent

  • LEAN folyamatok ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Letelepedés esetén albérlet támogatás
  • Kompetencia fejlesztő tréningek

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK – FESTÉS TERÜLET, Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00317@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
SENIOR IPARI MÉRNÖK (Jászberény)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MIKROBIOLÓGUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar) (Fejér megye)
ÖNTÖDEI TARGONCÁS OPERÁTOR (3 MŰSZAK) (Komárom-Esztergom megye)
PLC MÉRNÖK (Pápa környéke)