Fejér megyei műanyagipari gyártó vállalathoz keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK (MŰANYAGIPAR)

Feladatok

  • Vevőkkel történő tárgyalások előkészítése, lefolytatása
  • Kalkulációhoz szükséges adatok előkészítése, ellenőrzése, kidolgozása
  • Ajánlatok kidolgozása, megvalósíthatósági tanulmányok (feasibility) kidolgozása az Új termék bevezetési (NPI) mérnökségi szervezettel együttműködve
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Elnyert projektek információinak átadása NPI szervezet számára (kick-off, projekt indító stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari szakirány előny)
  • Autóipari minőségrendszer ismeret és tapasztalat (APQP, FMEA, PPAP, SPC)
  • Autóipari komponensgyártási tapasztalat
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol, vagy német nyelvismeret
  • Felhasználó szintű MS Office és integrált vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) ismeretek
  • Határozott, megnyerő fellépés
  • Önálló, folyamatszemléletű munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód, jó elemző készség
  • Rugalmasság és együttműködési hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Albérlet támogatás
  • Nagyvállalati környezet
  • Magas színvonalú technológiai háttér

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK (MŰANYAGIPAR), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00248@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
KEY ACCOUNT MANAGER (Közép- és Kelet-Magyarország)
MÉRNÖK-ÉRTÉKESÍTŐ (C-Parts) (Közép- és Kelet-Magyarország)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ - KERESKEDELEM (Budapest (Dél-Pest))