Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Feladatok

  • A vállalat kiemelt értékesítőinek háttértámogatása,
  • Piaci információk felderítése, adatok feldolgozása,
  • Jelentések, összefoglalók elkészítése, frissítése,
  • Általános irodai adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú, esetleg felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER – Sales Management (Budapest és térsége, Közép-Dunántúl)
ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR (Budapest)
KEY ACCOUNT MANAGER (Közép- és Kelet-Magyarország)
MÉRNÖK-ÉRTÉKESÍTŐ (C-Parts) (Közép- és Kelet-Magyarország)