Megbízónk több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozás, amely építési termékek nagykereskedelmével foglalkozik. A forgalmazott termékek körét a stratégiai irányoknak megfelelően bővíti, nagy súlyt fektetve a stabil beszállítói háttér meglétére és fejlesztésére. A forgalmazott termékválasztékban megtalálhatók tetőfedő- és hőszigetelő anyagok, fóliák, OSB lapok, szárazépítészeti termékek (gipszkarton és kiegészítők), hő-, hang- és víz-szigetelő anyagok és vakolatok, valamint laminált padló és kiegészítőik. A folyamatos fejlődésnek köszönhetően a társaság mára a belföldi tető-, és egyéb építési kiegészítő termékek piacának meghatározó szereplőjévé vált. A növekvő partnerhálózat színvonalas kiszolgálása érdekében erősíti értékesítési csapatát, motivált új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ (Területi képviselő - Közép- és Nyugat-Dunántúl)

Feladatok

  • A kereskedelmi partnerek rendszeres látogatása, aktív kapcsolattartás,
  • Új viszonteladó partnerek folyamatos felkutatása a piaci területen, ügyfélkör száélesítése, látogatása, a piaci események folymatos figyelemmel kisérése
  • Piackutatás, a termékkör szélesítése, új termékek bemutatása, piacfejlesztés
  • Ajánlatadás, eladási szerződések megkötése, szerződések teljesítésének követése
  • Értékesítési célok teljesítése, forgalom növekedés generálása
  • Vevői észrevételek kezelése, problémamegoldás, reklamációk rendezése
  • Az értékesítési vezető folyamatos tájékoztatása, a tervek és a hatékonyság időszakos felülvizsgálata

Elvárások

  • Középfokú/ felsőfokú kereskedelmi/műszaki végzettség
  • Értékesítési területén szerzett 2-5 év szakmai tapasztalat (építőipari értékesítésben szerzett tapasztalat előny)
  • Haladó számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin, utazási hajlandóság
  • Üzletépítésben szerzett gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés
  • Dinamikus személyiség, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiegyensúlyozott, megbízható és pontos személyiség

  • Vonzó, versenyképes alapbér + forgalmi jutalék (szívesen bemutatjuk részletesen is)
  • Cégautó (magánhasználatra is)
  • Munkavégzéshez szükséges kommunikációs eszközök (laptop, telefon)
  • Meglévő ügyfélállomány, jelentős bővítési potenciállal
  • Rugalmas munkavégzés
  • Családias hangulatú támogató szervezet, stabil hátterű vállalat, biztos, hosszú távú lehetőség

A munkavégzés helye

Közép- és Nyugat-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ (Területi képviselő - Közép- és Nyugat-Dunántúl), Közép- és Nyugat-Dunántúl

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00626@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜZLETFEJLESZTÉSI VEZETŐ (KERTI KISGÉPEK) (Budapest)
KEY ACCOUNT MANAGER – Elektromos szerszámok (Budapest környéke)
BACK OFFICE ASSISTANT / KERESKEDELMI MUNKATÁRS (Budapest belváros, részben home office)
BACK OFFICE ASSISTANT / KERESKEDELMI MUNKATÁRS - CZ / SK piac (Budapest belváros, részben home office)
ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ (Területi képviselő - Észak-Kelet Magyarország) (Észak-Kelet Magyarország)
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Gyártóipar) (Mór)
MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (Közép-Magyarország)
SENIOR KERESKEDELMI KOORDINÁTOR / ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ ( NPI, angol) (Fejér megye)
TECHNICAL KEY ACCOUNT MANAGER (Közép-Magyarország) (Közép-Magyarország)
TERÜLETI KERESKEDELMI KÉPVISELŐ - Építőanyag nagykereskedelem (Dél-Kelet Magyarország) (Dél-Kelet Magyarország)