Megbízónk Bács-Kiskun megyei, neves autóipari multinacionális vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő)

Feladatok

  • Az üzem területén lévő gyártógépek, berendezések karbantartása
  • Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
  • Az üzem működését akadályozó hibák megkeresése és elhárítása
  • Aktív részvétel a gyártóberendezések üzembe helyezésében
  • Időszerű karbantartási feladatok ellátása
  • Preventív javítások elvégzése

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy gyenge/erősáramú technikus végzettség
  • PLC/frekvenciaváltó ismeret
  • Szenzortechnikai ismeret
  • Minimum két éves szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Szorgalom, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség és erős felelősségtudat

  • Versenyképes jövedelem + 13. havi fizetés, negyedéves és éves bónusz, cafeteria, étkezési támogatás
  • Folyamatosan bővülő, stabil hátterű munkahely
  • Család barát munkarend 4 nap munka/ 4 nap pihenő, 12 órás munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő), Kecskemét

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00568@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉLELMISZERIPAR, NPI, ANGOL) (Kecskemét környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Termelővállalati tapasztalattal) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKOS ÜZEMVEZETŐ (Jászberény)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS) (Bács-Kiskun megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens S7, fejlesztés, hibakeresés) (Pápa környéke)
SZERSZÁMMÉRNÖK (Présszerszámok) (Fejér megye)