Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS)

Feladatok

  • Gépek, épületek, berendezések elektromos karbantartása, javítása, állagvédelme.
  • Megelőző karbantartás végzése.
  • Az éves karbantartási tervben megfogalmazottak teljesítése.
  • A műszaki problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek vagy a termelési műszakvezetőnek.
  • Napi teendőkről, gépellenőrzések eredményeiről jelentés készítése a karbantartási csoportvezetőnek vagy a junior karbantartási menedzser részére. Géprajz készítése.
  • Javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő feladatok kapcsán.
  • A gépek berendezések biztonságos és szabványos csatlakoztatása az elektromos hálózathoz.
  • A munkavédelmi szabályok szerint az elektromos kapcsoló szekrények zárva tartása, ellenőrzése és takarítása.
  • Új munkatársak oktatása

Elvárások

  • Minimum villamos ipari középfokú végzettség
  • Élelmiszergyártásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés, 2 műszak vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00368@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Bács-Kiskun megye)