Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

EHS KOORDINÁTOR (MUNKA-, KÖRNYEZETVÉDELEM, KÉPZÉSEK, BELSŐ AUDITOK)

Feladatok

  • Munkavédelmi, egészségvédelmi és biztonsági feladatok ellátása
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, megelőző intézkedések kidolgozása
  • A termelési részleg rendszeres ellenőrzése, belső auditok lebonyolítása
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos teendők ellátása, ISO 140001 irányítási rendszer felügyelete
  • A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel
  • Munkavállalók számára EHS képzések megtartása
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgáltató munkájának koordinálása
  • Kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata, munkakörnyezeti mérések
  • Éves biztonsági terv készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hazai és nemzetközi előírások naprakész ismerete
  • ISO 45001 és ISO 14001 szabványok ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS KOORDINÁTOR (MUNKA-, KÖRNYEZETVÉDELEM, KÉPZÉSEK, BELSŐ AUDITOK), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
REGIONÁLIS HR BUSINESS PARTNER - 2 gyárban (Magyarország, Ausztria) (Fejér megye és Ausztria)
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
HR GENERALISTA (Veszprém megye)
HR KONTROLLER (Fejér megye)
HSEE KOORDINÁTOR (KÖRNYEZETMÉRNÖK, MUNKA- ÉS TŰZVÉDELEM, ANGOL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
SENIOR LEGAL COUNSEL (Hatvan-Jászberény-Gyöngyös térsége)