Magas biztonságfokú alkatrészeket és modulokat fejlesztő és gyártó, termékcsoportjában piacvezető multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából szakmailag elhivatott és motivált vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

EGÉSZSÉGVÉDELMI ÉS MUNKABIZTONSÁGI VEZETŐ (HS MANAGER)

Feladatok

  • A felső vezetés tagjaként felelős a vállalatcsoport munka-, egészség- és tűzvédelmi politikája irányelveinek teljes körű érvényre juttatásáért a vállalat minden részlegére és munkavállalójára kiterjedően
  • A telephelyen működő termelő és kiszolgáló egységek egészség-, munka- és tűzvédelmi előírásainak kidolgozása, folyamatos fejlesztése és azok gyakorlati megvalósítása
  • Gondoskodik a munka-, tűz- és egészségvédelmi előírások betartásáról és az előírások betartásának folyamatos ellenőrzéséről a gyár egész területére és minden munkatársra kiterjedően
  • Irányítja és koordinálja a HS team tevékenységét, beosztott munkatársainak megadja a szükséges szakmai és vezetői támogatást
  • Gondoskodik a munkabiztonsági előírások és a minőségirányítási rendszer (IATF) összhangjáról és megfelelő működéséről
  • A munka-, tűz- és egészségvédelmi előírások betartásának ellenőrzése céljából rendszeres bejárásokat szervez, dokumentálja a megállapításokat, gondoskodik akciótervek és javító intézkedések kidolgozásáról, és ellenőrzi a megvalósítást
  • A gyár HS előírásainak és rendszerének folyamatos fejlesztése, programok és akciótervek kimunkálásaű
  • Beruházási, fejlesztési munkák keretében a berendezésekre vonatkozó a munkabiztonsági, munka- és egészségvédelmi előírások kidolgozása és aktív részvétel a hatósági engedélyeztetésben
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában a munka-, és tűzvédelmi valamint foglalkozás-egészségügyi megfelelőség ellenőrzése
  • Balesetek, események kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése, kiküszöbölő intézkedések kezdeményezése
  • Munkavédelmi oktatások koordinálása
  • Beszámolók készítése a menedzsment részére

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (EHS szakmérnök, munkavédelmi szakmérnök, biztonságtechnikai mérnök) vagy felsőfokú releváns diploma + szakirányú technikusi végzettség/ek
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat EHS területen gyártóvállalatnál
  • Vezetési tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, jó elemző- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és prezentáló készség

Amit megbízónk nyújt

  • Vezetői alapfizetés
  • Teljesítmény prémium
  • Cégautó
  • Cafeteria
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EGÉSZSÉGVÉDELMI ÉS MUNKABIZTONSÁGI VEZETŐ (HS MANAGER), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00220@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
HR GENERALISTA (Veszprém megye)
MUNKAVÉDELMI FELELŐS (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)