Európában leggyorsabban fejlődő multinacionális, 14 országban jelen lévő, Magyarországon, több, mint 200 üzlettel rendelkező kiskereskedelmi üzletlánc megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

DISTRIBUTION CENTRE MANAGER

Feladatok

  • A raktárközpont folyamatainak koordinálása és fejlesztése a disztribúciós stratégiának megfelelően
  • Az üzletek számára nyújtott logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Az üzletek (több, mint 1200 a régió különböző országaiban) készletigényeinek, az elosztási terveknek megfelelő árumennyiség ütemezése, határidőre kiszállítása
  • A raktár produktivitásának fejlesztése, a költségkeretek optimalizálása
  • Változáskezelési és fejlesztési tervek kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Hands on aprroach, operatív attitűd
  • Kiváló szervező, motiváló és koordináló készség
  • Proaktív, ügyfélközpontú szemlélet

  • Vezetői pozícióhoz illeszkedő versenyképes juttatási csomag
  • Cégautó

A munkavégzés helye

Gyál

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: DISTRIBUTION CENTRE MANAGER, Gyál

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00578@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
PURCHASING TEAM LEADER (Hatvan környéke)
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
ANYAGGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS - Beszerzés (Fejér megye)
BESZERZÉSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, FMCG, ANGOL) (Kecskemét környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSLOGISZTIKUS (Jászberény)
LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)